Bartender - profesjonalna obsługa barmańska

Oferta

Obsługa barmańska:

BartenderBartender Mateusz Mielczyk

Oferujemy profesjonalną obsługę każdej imprezy okolicznościowej:

• Wesel (barman na wesele Wrocław i okolice)
• Eventów
• Wieczorów panieńskich i kawalerskich
• Urodzin
• Kinderbali i wielu innych

Podczas każdej imprezy zapewniamy profesjonalne bary mobilne, sprzęt i asortyment na najwyższym poziomie.
Ponadto zajmujemy się tworzeniem koktajli klasycznych i różnego rodzaju wariacji alkoholowych metodą bon fire z wykorzystaniem ognia jak również suchego lodu.

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość obsługi baru metodą working flair gdzie barmani do klasycznej obsługi baru swobodnie wprowadzają elementy zabawy, wykorzystują drobne akrobacje związane z nalewaniem alkoholu, podrzucaniem butelek, kostek lodu itp.
Jako dodatkową atrakcję proponujemy Państwu konkursy i zabawy związane z przygotowywaniem drinków na barze.

Na Państwa życzenie pomagamy w wyborze tematu imprezy jak i przygotowujemy bar, karty drinków zgodnie z jej charakterem.

Warsztaty
Prowadzimy również warsztaty barmańskie podczas których każdy z uczestników zapozna się z obsługą sprzętu barmańskiego, dowie się jakiego rodzaju szkła używać przy tworzeniu drinków oraz przyswoi sobie wiedzę, którą będzie mógł wykorzystać w pracy lub w domu. Dzięki warsztatom można poznać najpopularniejsze drinki i koktajle klasyczne oraz nauczyć się samemu je przyrządzać. Oferta skierowana do firm i grup zorganizowanych.

NOWOŚĆ!

Obsługujemy również imprezy dla dzieci (urodziny, Mikołajki, Dzień Dziecka), gdzie oprócz gier i zabaw przygotowujemy na ich oczach kolorowe koktajle (tzw. soft drinki) z wykorzystaniem świeżych owoców, musów owocowych, soków i syropów z dodatkiem ozdób i palemek. Dla najmłodszych jest to doskonała zabawa połączona z poznawaniem nowych smaków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w wersji PDF Bartender-oferta