Bartender - profesjonalna obsługa barmańska

Barmani

 

Jesteśmy młodym zespołem profesjonalnych barmanów miksologów. Zajmujemy się barem klasycznym i staramy się pokazać Gościom magię zawartą w klasycznym sposobie przygotowania drinków. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności poprzez poznawanie nowych smaków aby tworzyć z nich niesamowite kompozycje, które w pełni wykorzystujemy na swoich imprezach. Jesteśmy dumni, że udaje nam się kojarzyć słowa „barman Wrocław”, ale działamy na terenie całej Polski! 

Mateusz:

Całe życie chciałem być klasykiem jak wielcy muzycy czy filmowcy. Nie zostałem ani jednym ani drugim, ale pasja i chęć tworzenia czegoś wyjątkowego z klasą i gracją, tak by inni byli zadowoleni, zaprowadziła mnie do baru – miejsca gdzie po dziś dzień tworzę magię i od lat spotykam wspaniałych ludzi. Przygodę tę rozpocząłem w 2005 roku wraz z ukończeniem kursu w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Polskich Barmanów uzyskując tytuł barmana mixera, a później tytuł Master of mixology. Od 8 lat jestem również członkiem tego stowarzyszenia i z ich ramienia  biorę udział w wielu klasycznych konkursach, szkoleniach  i zawodach. Otworzyło mi to możliwość pracy w najlepszych klubach i hotelach w  kraju jak i za granicą, w których szlifowałem umiejętności związane z miksologią i  klasyką barową.  Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, które w pełni wykorzystuję podczas organizowanych imprez

Wiktor:

Podczas swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych, trochę przez przypadek, a trochę poprzez moją chęć poznawania nowych ludzi oraz fascynację alkoholami, wylądowałem za barem . Za oceanem ukończyłem kurs barmański, zdobyłem licencję barmana miksologa i po 4-miesięcznej praktyce w jednym z amerykańskich, pięciogwiazdkowych hoteli nie potrafiłem odpuścić sobie przyjemności pracy jako barman w Polsce. W pracy barmana najbardziej lubię to jakim zaufaniem obdarzają mnie ludzie. Trochę jak psychologa, jak doradcę, jak starego kumpla, któremu można powierzyć swoje problemy, na którym zawsze można polegać. Staram się nie zawieść naszych Gości, dlatego ciągle pracuję nad podnoszeniem swoich kwalifikacji barmańskich, bo nic tak nie wzmacnia człowieka jak okazanie mu zaufania.